Суд продовжив строк дії зобов’язань Микитасю

Микитась не може покидати місце проживання без дозволу слідчого

12 лютого слідчий суддя Вищого антикорупційного суду України ухвалив рішення про продовження на два місяці строку дії зобов’язань, покладених на експрезидента державної корпорації "Укрбуд". Про це проінформувала пресслужба ВАКС у Facebook.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Підозрюваний зобов’язаний виконувати покладені на нього раніше обов’язки. Зокрема: не залишати місце проживання без дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді або суду; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідного підрозділу Державної міграційної служби свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право виїзду за кордон, а також носити електронний засіб контролю (браслет)", – розповіли у пресслужбі.

У ВАКС не вказали імені експрезидента "Укрбуду", але зазначили, що справа стосується привласнення майна Національної гвардії України. Відомо, що в ній фігурує Максим Микитась.


https://www.facebook.com/HACCUkraine/posts/192673132103327

2 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України оголосили Микитасю про підозру у справі про заволодіння нерухомістю в Києві, яка належала Нацгвардії. За даними слідства, сума збитків, завданих державі внаслідок діяльності Микитася, становить 81,635 млн₴

22 жовтня Вищий антикорупційний суд України розглянув апеляцію Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та заарештував Микитася із заставою в розмірі 80 млн₴ Його рідні внесли заставу, 25 жовтня він вийшов із СІЗО. На нього наділи електронний браслет.

11 грудня в Микитася провели низку обшуків. Екснардепа підозрюють у підробленні документів купівлі-продажу цінних паперів, у результаі якого він міг незаконно отримати понад 200 млн₴ Під час обшуків у нього виявили шість елітних автомобілів, пізніше суд заарештував транспортні засоби.

20 січня прикордонники зняли з рейсу Микитася під час спроби покинути Україну.

Микитась фігурує в ще одному кримінальному провадженні. Його обвинувачують у завданні легких тілесних ушкоджень голові Любецької об’єднаної територіальної громади Чернігівської області. Це кримінальне провадження передали в суд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/sud-prodovzhiv-strok-d-zobovyazan-mikitasyu-1486754.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя