Франківці на площі перед ОДА вшанували пам’ять Катерини Гандзюк

news-image: Франківці на площі перед ОДА вшанували пам’ять Катерини Гандзюк
4 листопада виповнюється річниця смерті Каті Гандзюк.

У всій Україні сьогодні відбуваються акції пам’яті активістки. Франківськ також долучився до заходу, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. Об этом сообщает pauluskp.in.ua со ссылкой на СМИ.

Один із організаторів акції Михайло Джогола зазначає, що до акції долучитись не лише 30 міст України, але й 23 європейських.

«Ми зібрались тут, аби вшанувати пам’ять Катерини Гандзюк. Протягом року проходили розслідування щодо цієї справи. Засідала тимчасова слідча комісія, працювала поліція та прокуратура. Проте основні замовники вбивства досі на волі. Визначено хто це був, вони ведуть себе зухвало. Ми вийшли для того, аби справу довели до кінця»,- пояснює активіст.

Громадська активістка Наталія Сербин пояснює, що такий захід дасть можливість обдумати як зробити, аби більше такого не повторилось.

«Це запит до нас: чому в Україні, яка є незалежною державою, не досліджують такі злочини та як зробити, аби таке більше не повторилось. З іншого боку ми повинні розуміти, яка ціна України, адже за неї помирають активісти та бійці»,- зазначає активістка.

На площі перед ОДА зібрались десятки небайдужих містян з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк». У форматі вільного мікрофону франківці матимуть можливість висловитись, аби згуртуватися в доведенні справи до кінця.

Нагадаємо, активістку Катерину Гандзюк в Херсоні облили концентрованою сірчаною кислотою. У неї були опіки 40% шкіри і сильне пошкодження очей. Гандзюк перенесла 11 операцій. 4 листопада дівчина померла в реанімації в Києві.

5 серпня 2019 року набрав чинності вирок 5-м людям, засудженим до позбавлення волі за вчинення нападу на херсонську активістку.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/frankivci-na-ploschi-pered-oda-vshanuvaly-pam-yat-kateryny-gandzyuk.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя