Ірина Білик похизувалась зворушливим знімком із 3-річним сином

Ірина Білик з чоловіком і сином

Українська співачка Ірина Білик – не тільки знаменита артистка, а ще й блогерка. У мережі зірка публікує залаштунки своєї роботи та кадри з особистого життя. Так, днями на її сторінці в Instagram з’явилось фото з її 3-річним Табрізом. Об этом сообщает smi-govoryt.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ірина Білик у 49 років вміло поєднує свою творчу кар’єру з материнством. Зірка при нагоді ділиться щасливими кадрами у мережі, які викликають шквал позитивних коментарів.

Днями співачка показала чергове фото з сином, на якому показала, як виріс її 3-річний Табріз. На знімку Ірина Білик ніжно тримає свого сина, цілуючи його в голову. При цьому маленький Табріз мило усміхається та позує перед камерою.

На фото не видно чоловіка співачки – відомого фотографа Аслана Ахмадова. Тому, ймовірно, саме він є автором зворушливого знімка.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ирина Билык (@bilyk_iryna)

Як відомо, Ірина Білик вперше показала свого молодшого сина Табріза у квітні 2018 року. Тоді співачка разом зі своїм чоловіком Асланом Ахмамдовим та нащадком прикрасили обкладинку глянцю. Відтоді у мережі рідко з’являються кадри з малюком, а зіркова матуся не може стриматись від щастя.


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/irina_bilik_pohizuvalas_zvorushlivim_znimkom_iz_3_richnim_sinom_n1146019”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя