Tetyana Kobzeva: "Це - Олег Недава, народний депутат України. Фракція..."

Tetyana Kobzeva в facebook:

Це - Олег Недава, народний депутат України. Фракція Блоку Петра Порошенка. Правда, до Революції входив у зовсім інший політичний табір. Об этом сообщает kaiser-w.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він був топ-менеджеро ... м Юрія Іванющенка той що Юра Єнакієвський, який за Януковича освоював мільярди кіотських грошей, а під час Євромайдану, за словами міністра Авакова організовував і фінансував тітушок, які викрадали, били і вбивали активістів.

Минуле накладає зобовязання. Нещодавно депутат Недава вийшов на брифінг у Раді і прямо став на захист Юрія Іванющенка, заявивши що буде захищати його від кримінальних переслідувань до останнього.

Але зараз не про це. Life goes on, як-то кажуть - і потрібні нові схеми.

Принаймні одну з них ми виявили.

Депутат Олег Недава публічно лобіює інтереси фірм, які через низку порушень втратили ліцензію на утилізацію небезпечних відходів. Але продовжують і надалі працювати.

Як ми встановили, щонайменше до однієї з цих фірм він має безпосереднє відношення - вона оформлена на його помічника. Якого він, правда, швидко звільнив, щойно ми повідомили народному депутату, що встановили цей звязок.

Розслідування Євген Солонина

Схеми корупція в деталях - RFERL

Радіо Свобода

ТОП новости

Вход

Меню пользователя